امروز : 1399/07/02
مدیر سایت : 09120279358

یادداشت نخبگان

قضیه مافیای فولاد و آب در کُر . . .

<p>اصل ماجرا چیست؟</p> <p>اصل ماجرا بر این قرار است که آقای محمد محمد رضایی نماینده سابق بیجار در مجلس شورای اسلامی ادعا می&zwnj;کند که می&zwnj;خواهند در پوشش زنجیره فولاد کردس . . .

نامه به رئیس مجلس شورای اسلام . . .

<p><strong>جناب آقای دکتر لاریجانی</strong></p> <p><strong>ریاست محترم مجلس شورای اسلامی</strong></p> <p>&nbsp;</p> <p>سلام علیکم</p> <p>&nbsp;&nbsp;&nbsp; ضمن تشکر از . . .

عالیجناب مرادنیا. بین کنسرت و . . .

<p>عالیجناب مرادنیا. بین کنسرت و کنگره تفاوت بسیار است.<br /> استفاده ابزاری سیاسیون و دولتمردان از هنرمندان و پیشکسوتان جایز نیست! شما اگر اهل هنر بودی کلنگ زنی خانه هنرمندان شه . . .

همایش مشاهیر کرد

<p>شیوه دعوت مسئولان برگزاری کنگره مشاهیر کورد از مجمع نمایندگان ادوار مجلس استان کوردستان بسیار توهین آمیز است<br /> ماههاست استانداری کردستان در تدارک همایش مشاهیر کرد است.<br . . .

ستاره اسکندری و بازتعریف حریم . . .

<p>ستاره اسکندری و بازتعریف حریم خصوصی نعمت احمدی در چند روز اخیر فیلمی در فضای مجازی از یکی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون منتشر شد که واکنش&zwnj;های مختلفی را در پی داشت و با . . .

ستاره اسکندری و بازتعریف حریم . . .

<p>بخش دوم مواردی از توجه به حریم شخصی در قوانین عادی هم وجود دارد که مهم&zwnj;ترین آن ماده ۱۰ قانون مسئولیت مدنی مصوب سال ۱۳۳۹ است. در این ماده عنوان شده که هر کس بدون مجوز قانون . . .

  • صفحه 1 از 0